O nas

O nas

W Luźnym Barberze wierzymy, że męska fryzura i broda to znacznie więcej niż tylko rutynowe zadanie. To rytuał, który pozwala mężczyznom poczuć się pewnie i atrakcyjnie. Nasze usługi opierają się na starannie opracowanych technikach i trendach, z zachowaniem klasyki i elegancji.

Nasze wyjątkowe salony są miejscem, w którym możesz oderwać się od codziennych trosk i zatroszczyć się o swoje zewnętrzne i wewnętrzne ja. Od chwili, gdy przekroczysz nasze progi, zanurzysz się w atmosferze komfortu i luksusu. Nasz przyjazny personel zadba o to, abyś poczuł się jak w domu i zrelaksowany.

W Luźnym Barberze wierzymy w indywidualne podejście do każdego klienta. Przed każdą sesją konsultujemy się z tobą, aby dokładnie zrozumieć twoje oczekiwania i potrzeby. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą nam stworzyć fryzurę, która podkreśli twój styl i osobowość. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem klasycznych cięć, czy poszukujesz nowoczesnych i trendowych fryzur, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie.

Zarezerwuj wizytę do naszych salonów przez booksy.com

Aby zapewnić wam jak najlepsze opcję rezerwacji wizyt w naszych salonach, prowadzimy rezerwację przez portal booksy.com. Aplikacja booksy pozwala Ci łatwiej zarezerwować dogodny termin

LUŹNE SALONY

LUŹNY BARBER
PROKOCIM & BIEŻANÓW - KRAKÓW

ul. Jerzmanowskiego 16
30-126 Kraków, Podgórze

Luźny Barber
Bronowice - KRAKÓW

ul. Gabrieli Zapolskiej 42
30-836 Kraków, Bronowice

Luźny Barber
Kurdwanów - KRAKÓW

ul. Wysłouchów 25D
30-611 Kraków, Podgórze

Luźny Barber
Wieliczka

ul. Sienkiewicza 47A
32-020 Wieliczka

Luźny Barber
CZYŻYNY - KRAKÓW

OSIEDLE DYWIZJONU 303 62D,
31-870 KRAKÓW